• Seymak Bilişim San. Tic. A.Ş.

HAKKIMIZDA


  • Biz Kimiz?
Seymak Bilişim San. Tic. A.Ş.
 
Faaliyetlerine 1995 tarihinde başlayan şirketimizin Büro Makinaları sektöründe lider markaların satış teknik servis hizmetlerini vermektedir. Sektörün önde gelen İthalatçı ve dağıtıcılarının bayilik hizmetlerini satış ve teknik servis odaklı olarak basari ile sürdürmekte olan şirketimiz ofis Otomasyonu ve Dokümantasyon hizmetleri ile ilgili çok sayıda projeye imza atmıştır.
 
IBM, Compaq, HP gibi lider markaların PC çevre birimleri ile ilgili tüm ürünlerini bünyesinde barındıran şirketimiz Kyocera-Mita Dijital Fotokopi/Lazer yazıcıların, OKI Fax/Lazer-Nokta vuruşlu Yazıcıların HP Deskjet/Lazerjet ve Genis Formatlı Yazıcıların  satış ve satış sonrası hizmetlerini de yerine getiren bu ürünler ile ilgili her türlü orjinal sarf malzeme (Toner, Kartuş, Şerit v.b) ve yedek parça tedariğini hızlı ve güvenilir bir sistem ile sağlamaktadır.
 
Ürün gamımızda sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde Samsung, Mitaco, Olivetti, Panasonic, Kyocera Mita, Riso, Toshiba, HP ve Oki Markaları ürünler icin yerinde vermiş olduğumuz teknik servis hizmetlerimiz, Firmamızın ilkesi olan "Müsteri Memnuniyeti"ne dayanmaktadır.
 
TEKNİK SERVİS MARKALARIMIZ
 
·        Canon Yazıcı Teknik Servisi
·        HP Yazıcı Servisi
·        Samsung Yazıcı Servisi
·        Epson Yazıcı Servisi
·        Xerox Yazıcı Servisi
·        OKI Yazıcı Servisi
·        Kyocera Yazıcı Servisi
·        Zebra Yazıcı Servisi
·        Brother Yazıcı Servisi
·        Lexmark Yazıcı Servisi
·        Konica Minolta Yazıcı Servisi
·        Panasonic Yazıcı Servisi
·        Nashuatec Yazıcı Servisi
·        Gestetner Yazıcı Servisi
·        Sharp Yazıcı Servisi
·        Ricoh Yazıcı Servisi
·        Utax Yazıcı Servisi